Logo

गैडहवा गाउँपालिकामा स्थास्थ्यबिमा सम्बन्धी अभिमुखिकरण कार्यक्रम सम्पन्न

ujyalosandesh online १८ श्रावण २०८०, बिहीबार २०:५५ मा प्रकाशित

भैरहवा । रुपन्देहीको गैडहवा गाउँपालिकामा स्वास्थ्य बिमा सम्बन्धि समिती गठन तथा अभिमुखिकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा गाउँपालिका अध्यक्ष सुरेन्द्र पौडेलको संयोजकत्वमा स्वास्थ्य बिमा सम्बन्धि समिती गठन भएको हो ।

कार्यक्रममा राष्ट्रिय बिमा बोर्डका लुम्बिनी प्रदेश संयोजक जनकबहादुर साउद, जिल्ला संयोजक दिपकमणि पौडेल लगायतले सहजीकरण गरेका थिए । कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथी गाउँपालिका अध्यक्ष सुरेन्द्र पौडेलले गाउँपालिका भित्र स्थास्थ्य बिमा सम्बन्धि कार्यक्रमलाइ प्रभावकारी बनाउने भन्दै पालीकामा स्वास्थ्यको पहुचभन्दा बाहिर रहेकाहरुलाइ पालीकाले बिभिन्न कार्यक्रम सन्चालन गर्ने बताए ।
उनले अशक्त,महिला, बृद्धबृद्धाहरुको लागी पालीकाले स्वास्थ्य बिमा मार्फत प्रभावकारी काम गरिरहेको जनाए । कार्यक्रममा बिमा बोर्डका प्रतीनिधीहरुले राष्ट्रिय बिमा बोर्डले ल्याएको ऐन , नियमबारे पालीकाका जनप्रतीनिधीहरुलाइ सहजीकरण गरेका थिए ।गाउँपालिकाका निमित्त प्रमुख गणेश भटराइको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको कार्यक्रमको स्वागत सुरेन्द्र चौहानले गरेका थिए भने सन्चालन स्वास्थ्य शाखा प्रमुख अनिल बिश्वकर्माले गरेका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ट्रेंडिंग समाचार