Logo

साढे ५ लाख धरौटीमा गाउँपालिका अध्यक्ष शुक्ल रिहा

ujyalosandesh online ८ भाद्र २०७८, मंगलवार २२:१० मा प्रकाशित

भैरहवा । जवरजस्ती करणी उद्योगको आरोपमा प्रहरी नियन्त्रणमा रहेका सम्मरीमाई गाउँपालिकाका अध्यक्ष जितेन्द्रनाथ शुक्ल (बब्लु) लाई रुपन्देही जिल्ला अदालतले ५ लाख ५० हजार धरौटी बुझि रिहा गरेको छ । आज रुपन्देही जिल्ला अदालतका न्यायधिश मात्रिका प्रसाद मरासिनीको ईजलाशले धरौटी रकम लिई शुक्ललाई रिहा गरेको शुक्लका कानुनी सल्लाहकार सुनिल त्रिपाठीले जानकारी दिए । शुक्लबिरुद्ध उनकै गाउँपालिकाकी एक महिलाले जवरजस्ती करणी उद्योगमा जाहेरी दिए पछि रुपन्देही प्रहरीले साउन २८ गते उनलाई हिरासतमा लिएको थियो । प्रहरी हिरासतमा बसेको १३ औं दिनमा शुक्ल छुटेका हुन् । थुनछेक बहसपछि न्यायाधीश मातृकाप्रसाद मरासेनीको इजलासले मंगलबार शुक्लालाई धरौटीमा छाड्न आदेश गरेको थियो । शुक्लाको तर्फबाट कानून व्यवसायी धर्मराज खड्का, साविर खाँन, प्रदीप कुमार यादव र सुनिल कुमार त्रिपाठीले बहस गरेका थिए । शुक्ल रिहा हुने खबर पाएर अदालत परिसरमा उनका समर्थकको ठूलो भिड जम्मा भएको थियो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
ट्रेंडिंग समाचार