Logo

भोपेन्द्र यादव : जनमत पार्टीको मर्चवारबाट सांसदका उम्मेदवार

ujyalosandesh online २२ श्रावण २०७९, आईतवार २२:४२ मा प्रकाशित

भैरहवा । जनमत पार्टीले आगमी प्रतिनिधि सभा सदस्य (सांसद) को निर्वाचनमा रुपन्देहीको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ४ (मर्चवार क्षेत्र) मा पार्टीको केन्द्रीय सचिव भोपेन्द्र प्रसाद यादवलाई चुनावी मैदानमा उत्राने भएको छ । मधेसी समुदायको बाहुल्य क्षेत्र रहेको ४ नम्बरमा आफ्नो दलको झण्डा गाड्नका लागि पार्टीले यादवलाई चुनावी मैदानमा उत्राने भएको हो । आइतवार जिल्ला पार्टीको कार्यालय भैरहवामा चुनावी रणनीति तथा उम्मेद्वार छनौटका लागि बसेको बैठकमा जिल्लाका प्रमुख नेताहरुले क्षेत्र नं. ४ बाट यादवको उम्मेदवारीलाई सर्वसम्मत समर्थन गरेका छन् । जिल्ला नेताहरुको प्रस्ताव प्रति पार्टीका केन्द्रीय अध्यक्ष डा. सी के राउत सकारात्मक रहेकोले सो क्षेत्रबाट उनको उम्मेद्वारी लगभग पक्का रहेको केन्द्रीय सदस्य रामकेश गुप्ताले जानकारी दिए ।


लोकप्रिय समाचार
ट्रेंडिंग समाचार